Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

2005-01-31 Zbigniew Ulatowski
ROBIENIE WODY Z MÓZGU CZĘŚĆ II.

ŻYCIE PO ŻYCIU - REINKARNACJA (uwolnienie karmiczne w nowym wcieleniu).

Jak opisywałem w pierwszej części artykułu (art.ROBIENIE WODY Z MÓZGU) , zostałem upoważniony przez przekaz potężnego światła i głosu przestrzeni do ujawnienia ludzkości tajemnic , które do tej pory w szczegółach nie były ujawnione .
Prawdopodobnie jest to opisane w księgach kościoła katolickiego , ale z wiadomych mi powodów nie wyszło to na światło dzienne . Jak wszyscy wiemy lub się tylko domyślamy na temat reinkarnacji , otóż ten temat chciałbym opisać w tym artykule . Zdaję sobie sprawę z tego , że jest to sprzeczne z wiarą katolicką . W tym miejscu chciałbym naświetlić poglądy księży katolickich i zróżnicowanie osób świeckich . Księża katoliccy od samego początku próbują zastraszać ludzi świeckich i podporządkowywać się ich woli . Próbowali i próbują wymyślać własne prawa , które bojkotują biblię i pismo święte celem wykorzystywania wiernych do własnych prywatnych celów . Istoty świeckie może nie tyle im ufają , ale boją się gniewu Boga Ojca . Dlatego też , nie mogę ujawnić tego co wiem w tej chwili , dzięki przekazowi białego światła , ponieważ zakłóciło to by ich wymyślone prawa . Pragnę nadmienić , że przekaz energetyczny , który miałem objawił mi to , że w niedługiej przyszłości , wiara katolicka padnie w gruzach , zmieni się całkowicie:
- księża będą mieli prawo zaślubiać kobiety , które będą mogły posługiwać jako kapłanki podczas Eucharystii Mszy Św. i podejmować decyzję w stosunku do kościoła , przejmą władzę nad kościołem. Księża będą usługiwać kobietom podczas Mszy Św.

Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga , wszyscy jesteśmy istotami świetlistymi , jako istoty ludzkie mamy ciało jako narzędzie do odpracowania karmy . Różnimy się tylko posłaniem, wiedzą i sposobem myślenia . Jakiś problem w naszym życiu powoduje to, że świadomość działa sprzecznie z naszymi czynami . Jezus powiedział „ Boże wybacz im, gdyż nie wiedzą co czynią „. Myśl ta dotyczy tych ludzi , którzy robią coś wbrew własnej woli i wbrew własnemu posłaniu , dotyczy to nie tylko ludzi świeckich , ale i także kapłanów katolickich . Zaślepianie wiernych przez kleryków duchownych jest wielka , gdyż stojąc przed ołtarzem , czytają pismo święte i mają dar przekonywania . Ale to jest ich praca , zawód aby żyć . Mój szacunek i poparcie byłby bezgraniczny wówczas , gdyby ich posłanie było zgodne z wolą Boga . Ich zachowanie wobec wiernych jest sprzeczne z wolą Boga . Prawa , które wymyślili są wręcz karygodne . Brak szacunku , zrozumienia , pycha wznoszenie się ponad ludzkość świecką jest zbyt rażąca aby ufać im i darzyć szacunkiem . Nie mówię tu o tych kapłanach , którzy są z prawdziwego powołania .
Chciałbym ujawnić to o czym się tylko domyślamy , to co mi zostało przekazane przy pomocy białego światła i moich przewodników duchowych na temat reinkarnacji i życia po życiu . Chcę również ujawnić to , co dzieje się z nami po śmierci zanim otrzymamy zaszczyt i godnymi będziemy do oświecenia , jak długą drogę musimy przebyć poprzez reinkarnację aby zostać czystymi istotami świetlistymi i nie odradzać się. Jako uzdrowiciel metodą naturalną wzorując się uzdrowieniem metodą chrystusową nie podszywając się pod inne metody , działając kluczami uzdrawiającymi wielkiej wiedzy chrystusowej (wiedza kryształowa) , których mi nikt z istot ludzkich nie przekazał , a ujawnione zostało mi przez moich przewodników duchowych i boskie światło . Nie łączę tej metody z innymi metodami uzdrawiania , mimo iż jestem wielkim mistrzem i nauczycielem Reiki metodą dr M. Usui , to tylko tą metodę uważam jako wspomaganie metody chrystusowej . Również jako egzorcysta dzięki metodzie chrystusowej i Reiki , widzę , słyszę i czuję . Pozwalam moim przewodnikom duchowym , aby prowadzili moje dłonie , przekazywali energię życia , skrupulatnie odczytuję ich znaki i słucham podpowiedzi . Nie wszystko mogę ujawnić , lecz tylko to na co mam ich zgodę i poparcie . Również mogę być pewny , że jestem dostatecznie osłonięty i zabezpieczony by nie przejąć wirusów chorobowych i opętania astralnego . Duchy istot zmarłych boją się , może nie mnie jako istoty ludzkiej , ale osłony i mocy moich przewodników duchowych Trójcy Świętej . Dzięki nim egzorcyzmy sprawiają mi ogromną łatwość i przyjemność , że mogę przeprowadzić byt do światła , do Boga i uratować duszę od potępienia , sprowadzić na drogę oczyszczenia i dać szansę na nowe życie i oświecenie .

Życie po życiu – reinkarnacja .

Większość czytelników słyszała o śmierci klinicznej , o białym świetle w tunelu do Boga , o drodze prowadzącej i bramie do świata Boga , o reinkarnacji . Inni doświadczyli podróż do światła podczas śmierci klinicznej , ale nie mogą zrozumieć , dlaczego nastąpił powrót do ciała fizycznego . Obecnie chciałbym ujawnić przejście z życia poprzez śmierć w nowe życie jak mi wiadomo z przekazów i podpowiedzi moich przewodników duchowych . Może jest to gdzieś ujawnione częściowo , ale wątpię , że z taką dokładnością jaką ja zamierzam opisać. W przestrzeni do świata Boga są cztery poziomy życia istot świetlistych zanim dotrzemy do całkowitego oświecenia . Czy zastanawialiśmy się nad tym , że w obecnym czasie jest więcej zgonów niż narodzin ?
Czy zastanawialiśmy się nad tym jak szybko płynie czas , jak szybko się starzejemy i jak szybko zbliżamy się do śmierci nie zdążywszy zrealizować swoich celów posłania ?
W czasach których , żyjemy jest więcej zła niż dobroci , rozwijają się choroby i niszczymy się nawzajem , nieświadomie . Dlaczego żywioły przeciwstawiają się nam ?
Dlaczego ogień , woda , powietrze i ziemia wzbudzają w nas lęk , tworząc pożary , powodzie , huragany i trzęsienia ?
Powiem krótko. – Przestrzeń Boska ukazuje nam swoją siłę , by oznajmić mam to , że czynimy więcej zła niż dobroci . Jesteśmy karani , ale czy to do nas dociera ?

Tak jak nadmieniłem są cztery poziomy oświecenia dusz .

1/ Astral – czyli poziom pierwszy , który jest bezpośrednio połączony z naszym życiem , czyli poziom dusz zagubionych , które nie umiały znaleźć drogi do światła , lub bały się iść do światła z różnych powodów i obaw , albo tacy którym się to światło nie objawiło z uwagi na czyny popełnione za życia . Jako duch istota świetlista posiadają różne barwy świetliste , czarne , szare , ciemnoniebieskie są to kolory zła , kolory barw jasnych są to dusze z cechami dobra . Na tym poziomie przebywają także aniołowie którzy próbują znaleźć kontakt z człowiekiem by pomagać mu stanąć na drodze rozwoju duchowego .

2/ Poziom wybaczania i skruchy , czyli poziom odrodzenia i oczekiwania na reinkarnację , aby odpracować karmę nazbieraną w życiu cielesnym , jako człowiek.

3/ Poziom aniołów czekających na pełne oświecenie , którzy są częściowo oświeceni , podporządkowani woli archaniołów , zdobywający zaszczyt oświecenia jako przewodnicy . Na tym poziomie aniołowie ci mają szansę zostać przewodnikami duchowymi istot ludzkich i prowadzić do oświecenia duszę istoty ludzkiej . Na tym poziomie aniołowie przewodnicy muszą wywiązać się z powierzonego zadania przez archaniołów , gdyż jeśli nie wywiążą się z powierzonego zadania , mogą być cofnięci na niższy poziom i przeznaczeni do reinkarnacji . Aniołowie ci jako istoty świetliste posiadają barwę świetlną koloru żółtego.

4/ Poziom archaniołów i władcy karmy którym podporządkowują się aniołowie przewodnicy z trzeciego poziomu . Archaniołowie to istoty świetliste w pełni oświecone , koloru srebrzysto - białego i złotego , którzy są tak wysoko oświeceni , że mają bezpośredni kontakt z Bogiem , Trójcą Świętą i władcą karmy . Archaniołowie ci , również mogą mieć zadania przewodników duchowych istot ludzkich , którzy potrzebują ich opieki podczas czynionych zadań niesienia dobra . Są również aniołami stróżami istot ludzkich , którzy za życia w ciele fizycznym zbliżają się do oświecenia , czyniąc dobro , piastując swoje posłanie zmniejszają swą karmę zgodnie z wolą Boga Ojca . Nad całością wszechświata trzyma pieczę Bóg Ojciec , Najwyższe Uniwersum Życia Władca Absolutny , najwyższa fala mocy i energii , Sędzia wszechświata sądzących żywych i umarłych .

Śmierć – obawa – rozczarowanie .

1/ Poziom pierwszy .
Nawiązując opis przedziału pierwszego – jest to przedział astralny , jest to przedział którym muszą przejść wszystkie dusze istot zmarłych i dla nas jest to też nieuniknione . Jest to przedział niezależnie od wiary , pochodzenia , sposobu życia , w wyniku śmierci . Przedział ten przyjmuje wszystkie istoty świetliste , czyli byty które nie posiadają ciała fizycznego . Wyjątkiem są tylko te dusze po których podczas śmierci i odłączenia się od ciała fizycznego ujrzą światło i zostaną wprowadzone do niego za pośrednictwem anioła stróża – mistrza duchowego , który się nim opiekował za życia . Są to dusze , które podczas życia jako istoty ludzkie , odpracowały swą karmę i są godne aby iść na wyższy poziom , mogą być wprowadzone na poziom trzeci , czyli poziom częściowego oświecenia . Istoty świetliste czyli dusze które ujrzały światło bez przewodników duchowych z bardzo niską karmą , również mogą iść do tego światła ale na pewno zostaną zatrzymane na drugim poziomie czyli poziomie skruchy . Lecz te , które na te światło nie zasługują mogą zostać skierowane z powrotem w przedział astralny na 40 dniową pokutę i próbę . W tym miejscu muszą zakwalifikować się do przejścia na drugi poziom , ale są to rzadkie przypadki . Do światła mogą iść również dusze przypadkowej śmierci ciała fizycznego np. śmierć kliniczna , śpiączki klinicznej , lub podczas wypadku np. samochodem gdy ciało auryczne z duszą podczas silnego uderzenia rozłączy się z ciałem fizycznym . W momentach takich gdy ciało fizyczne nie zostanie zniekształcone a organizm żyje i jest w stanie uśpienia , dusza ta zostanie cofnięta z drogi świetlnej z powrotem do ciała fizycznego . Oznacza to , że mają jeszcze nie dokończone posłanie , które zlecił im Najwyższy . Wówczas osoby te odkrywają w sobie jakiś dar niesienia pomocy innym i starają się zmienić swoje dotychczasowe życie . Gorzej jest z tymi duszami , które w trakcie życia ziemskiego popełniły rażący czyn karmiczny , lub byli zbieraczami karmy , czyli zostali pozbawieni ciała na skutek zniszczenia lub choroby i nie mają do czego wrócić . Zostają w astralu . Dusze te dzielą się na dwie kategorie dobra i zła . Dusze dobre są to dusze które z różnych przyczyn karmicznych po śmierci , nie umiały , bały się iść do światła lub światło w ogóle im się nie ukazało . Nie skorzystały z okazji może nie świadomie po 40 –tu dniach aby stanąć na drodze prowadzącej w kierunku światła na wyższy poziom . Są to dusze płaczące z małą ilością karmy i proszące o pomoc istot ludzkich . Zostają w astralu nie czynią zła lecz aby przeżyć czepiają się do istot ludzkich by ciągnąć energię życia , lecz w ten sposób zwiększają swoją karmę , gdyż niszcząc istoty ludzkie powodują choroby w ciałach fizycznych i zakłócają proces odpracowania karmy , duszom które mają ciała fizyczne i przez nich nie mogą wywiązać się z powierzonego im zadania . W przypadku dusz dobrych nie potrzebny jest rytuał egzorcystyczny . Wystarczy tylko odpowiednia modlitwa wybaczania , oczyszczania i prośba do Boga i Władcy Karmy , aby ukazał im drogę prowadzącą do światła i przyjął pod swoją opiekę . Jednak rzadko się zdarza by po utworzeniu kanału w polu aurycznym ciągnięcia energii były duchy dobre , gdyż przy tej okazji również pchają się duchy złe i wypychają dusze dobre na wyższe poziomy pola aurycznego . Dusze złe – są to dusze , które za życia wiodły rażący tryb życia , byli zbieraczami karmy , ci którzy popełnili samobójstwo lub zostali jego pozbawieni w nieoczekiwanym momencie przez wypadek lub innych ludzi i nie zdążyli z różnych przyczyn śmierci odpracować karmy której nazbierali . Są to dusze które zrezygnowały dobrowolnie ze światła w obawie przed karą Boga . Dotyczy to przede wszystkim dusz które za życia były podporządkowane kapłanom katolickim i wzięły sobie do serca że , mogą iść do piekła i być smażeni w ogniu piekielnym . W tym miejscu chciałbym powiedzieć , że Bóg czy przewodnicy Boga nie będą ciągnąć nikogo na siłę do świata odnowy , gdyż każdy ma wolną wolę zbierania karmy za co w odpowiednim czasie będzie w odpowiedni sposób potraktowany . Pismo Święte i Biblia mówi : „ Bóg będzie sądzić żywych i umarłych „ My jako ludzie zbieramy lub odpracowujemy karmę , sądzeni jesteśmy przez choroby , niepowodzenia itp. Po śmierci również jesteśmy karani tułaczką w astralu czasami długie lata czasu ziemskiego . Cierpią na wskutek zwątpienia i strachu , opętując ludzi by przeżyć . Na dodatek jako złe dusze opętują ludzi namawiają ich a wręcz prowokując do robienia czynów takich jakie robili podczas swojego ludzkiego życia . Istoty ludzkie opętane przez złe duchy czynią zło nieświadomie , nie zdając sobie z tego sprawy . Istota opętująca w tym momencie zaspakaja swoją żądzę i zwiększa karmę . My zaś zastanawiamy się jak do tego doszło , przecież nie chcieliśmy tego co się stało . Mówię o rażących sytuacjach , ale są i drobne sprawy złego zachowania . Wszystko uzależnione jest od tego jaki duch i z jaką karmą nas opętuje . Wszystko co złe jest na pewno prowokowane przez złe duchy opętujące . My jako ludzie nie umiemy się do tego przyznać lub boimy się i nie dajemy sobie pomóc , w związku z opętaniem . W takim przypadku to nie my się bronimy i nie szukamy pomocy czy nie chcemy by nam ktoś pomógł . To dany byt się broni by nie stracić żywiciela gdyż jest mu tak z tym dobrze . Karmę zbiera nie tylko osoba opętana , ale i też istota opętująca . Duchy złe na pewno opętują świadomie z zemsty , z przyjemności lub z zaspokojenia swoich potrzeb . Są również dusze , które są nieświadome swojej śmierci myślą że żyją . Te nawiedzają mieszkania , czy inne pomieszczenia , próbują nawiązywać z nami kontakt , próbują wykonywać nawet jakąś pracę pukają , hałasują , wydają różne dżwięki . My się ich boimy , ale są to dusze , które rozpaczliwie proszą o pomoc , gdyż widzą , że mimo ich starań nie zauważamy ich . Są też dusze zbłąkane , które szukają swoich bliskich tworząc szlak astralny . Tu chciałbym powiedzieć że wszystkie dusze , które znajdują się w astralu czyli w pierwszym poziomie , który jest związany z nami bezpośrednio , są to dusze które , zadają nam ból , cierpienie i tworzą w nas zbieraczy karmy . Tu w dużej mierze przyczyniają się kapłani katoliccy kłamstwem niewiedzy i strachu , którzy wpajają nam rażącą karę boską i potępienie piekielne . Lecz jak mi wiadomo z przekazów białego światła i głosów przewodników jest to nieprawda . Nie ma diabła , czy szatana a piekło jest na ziemi i stwarzamy je sobie sami . Największą karą Boską jest już to , że się urodzimy czyli reinkarnujemy by ponownie cierpieć w innym ciele fizycznym aby odpracować karmę z którą się urodziliśmy. Jednocześnie jest to nagrodą gdyż mamy szansę uwolnić się od czynów popełnionych za życia i stanąć na drodze do oświecenia.

Opisane wiadomości w tym artykule nie są całością którą chcę przedstawić , ponieważ w tej chwili opisałem tylko pierwszy poziom energetyczny w przestrzeni , czyli poziom astralny , który jest poziomem najbliższym naszego otoczenia .
W następnych artykułach opiszę drogę dusz do reinkarnacji lub do częściowego oświecenia .

W najbjiższym czasie opiszę poziom drugi . C. D. N .

©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com