Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

dodaj swój wpis
strona: 1 2 3 4 52007-01-17 10:02 · Bozena · www.mocaniola.com.pl

Witam serdecznie Zbyszku!

Zawsze Cię szanowałam i liczyłam się z Twoim zdaniem. Cieszę się rownież z tego, że choc dzieli nas tak duża odległość mogę zawsze liczyć na serdeczną rozmowę z Toba. Pomogłeś nie tylko mnie ale moim znajomym i rodzinie. Myślę, że wszyscy, którzy Cię znają nigdy nie uwierzą w ten stek pomówień i oskarżeń pod Twoim adresem. Ten Cudowny Portal, do ktorego często zaglądalam już nie jest taki cudowny. Należało by stwierdzić, że kto na codzień żyje życzliwością i milością nie uwierzy w zło, które aż kipi z ludzi Uduchowionych . Nie mam zamiaru się wymadrzać ale myślę, że pora już aby wszyscy się opamiętali i pomyśleli, gdzie uciekła milość i dobro, ktorym my wszyscy powinniśmy się kierować. Myślę, że dobro zawsze zwycięży a Ty Zbyszku zawsze kierowałeś się dobrem dla każdego człowieka. Dlatego jestem z Tobą i trzymaj się w tej nierównej walce ze złem.

Pozdrowienia dla Ciebie i Basi   

Bożena.2007-01-10 18:40 · Mariola · www.mocaniola.com.pl

Analiza energii czakr Zbyszek U.

Kiedy ktoś ma bardzo silną energię, czasem zdarzy mi się zobaczyć czy raczej odczuć ją, w stanie relaksu lub płytkiej medytacji, bez użycia wahadełka. Wahadełka już rzadko używam, bo jakoś nie mogę. Szybko wchodzę w coś w rodzaju transu, czy znużenia (chyba jakieś błędy z przeszłych wcieleń).

Oto co odczułam myśląc o Twojej energii Zbyszku.

1. Przede wszystkim bardzo mocno odczuwalna praca z wyższymi poziomami.
Silne odczuwanie zaczyna się na wysokości czakry serca. Jest ona bardzo dobrze rozwinięta i otwarta. Na tej czakrze oparte jest Twoje działanie.
To z niej i przez nią idzie bardzo silny bodziec energetyczny. Bardzo miłe uczucie...
Mógłbyś obdarzyć ta energią - i zapewne robisz - wielu ludzi. Czuję to jako płynący szeroki strumień energii dobrej i ciepłej.

2. Czakra gardła też silnie odczuwalna, ale, drogi Zbyszku, zauważam tutaj lekką blokadę. W chwilach emocjonalnej huśtawki, poprzez tą blokadę, możesz mieć duże trudności z wyrażeniem swojego zdania, czy też jasnego określenia, opisu swoich działań. Wtedy może zdarzyć się sytuacja, że będziesz niezrozumiany. A szkoda, bo masz wiele cennych informacji do przekazania innym ludziom.

3. Czakra 3 oka - bardzo silna, dobrze rozwinięta. Wiąże się to zapewne z Twoimi zdolnościami jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Odczuwam to jako dobrze funkcjonujący mechanizm – odbiorczy (z jednej strony) i nadawczy. Masz możliwość bardzo silnego oddziaływania na ludzi, właśnie poprzez sprawne i wyćwiczone trzecie oko. Bogu dzięki, że jesteś osobą o wysokiej moralności. Przy takich umiejętnościach osoba negatywnie spolaryzowana mogłaby uczynić wiele zła.
Jesteś typem nauczyciela, przywódcy, z duża charyzmą.

4. Czakra korony otwarta i duża, dostęp do wyższych wartości, otwarcie (mówiąc ogólnie) na wszechświat, czyli na to co jest ponadczasowe, na to co można dostrzec poza tą przestrzenią. Dostęp do wyższych wibracji i wymiarów.

Jesteś dzieckiem wszechświata.

Pozdrawiam Mariola


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com