Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

dodaj swój wpis
strona: 1 2 3 4 52007-01-19 21:41 · Mareka · www.mocaniola.com.pl

Witam Panie Zbyszku!

Przyznam szczerze, że czegoś nie rozumiem. Do tej pory od kilku lat pracuję nad swoim rozwojem duchowym sama. Przez dwa lata swój rozwój doskonaliłam za pomocą książek Pana Leszka, którego bardzo szanuję. Jednak od roku bardziej interesuje mnie Reiki i trafiłam na Pana stronę. Dużo korzystam z Pana artykułów jak i z artykułów Pani Basi. Nie jestem zaślepiona, bo interesuje mnie także huna. Poprostu szukam swojej własnej drogi rozwoju. Cudowny portal był jedną z pierwszych ulubionych stron. Nigdy w zasadzie nie bywałam na forum tej strony ale po ostatnim Pana artykule weszłam aby się przekonać jak rozmawiaja ludzie wiedzący wiecej odemnie, bardziej rozwinięci duchowo. I niestety ogarneło mnie przerażenie, to nie dyskusja to nie rozmowa, to atak na Anioły na Opiekunów duchowych i atak w osobę, nie dyskutowanie o danym temacie ale o osobie. Ludzie, którzy mówią o oświeceniu, o rozwoju duchowym zapomnieli o jednym. Zapomnieli o tym, że są też osoby takie jak ja i powinni im  dawać przykład. Zapomnieli o MIŁOŚCI!! Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów. Ja mam nadzieję dać sobie radę rozczarowaniem jakiego dostarczyli mi Ci ludzie. A pomoże mi w tym mój Anioł Stróż, zawsze mi pomaga i nawet ostrzega.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę samych błogosławieństw.
Mareka

Odp.
Dziękuję Ci Mareko za pouczający wpis . Widzę w Tobie piękny potencjał uduchowienia który ma przyszłość w rozwoju duchowym. Osoby neutralnie patrzące na to co się dzieje na forum w Cudownym portalu zauważają jak rozwija się fanatyczne zaślepienie własnych urojonych ambicji. Niema tam miłości , nie ma porozumienia jest tylko atak i wynoszenie się ponad innych. Tam nie liczy się zdanie innych gdyż jeśli masz inne zdanie to po prostu jest się ich wrogiem . W takim przypadku osobę taką usuwają blokując jego NIK i tak się stało właśnie ze mną i z Basią . Zostaliśmy wyrzuceni za prawdę i tej prawdy oni się poprostu boją. Jest to po prostu chore by dla własnych celów atakować nawet Anioły i przewodników duchowych.. Czy w ten sposób można pokazywać przykład tym, którzy zaczynają się rozwijać duchowo ?

Pozdrawiam z miłością.2007-01-17 10:02 · Bozena · www.mocaniola.com.pl

Witam serdecznie Zbyszku!

Zawsze Cię szanowałam i liczyłam się z Twoim zdaniem. Cieszę się rownież z tego, że choc dzieli nas tak duża odległość mogę zawsze liczyć na serdeczną rozmowę z Toba. Pomogłeś nie tylko mnie ale moim znajomym i rodzinie. Myślę, że wszyscy, którzy Cię znają nigdy nie uwierzą w ten stek pomówień i oskarżeń pod Twoim adresem. Ten Cudowny Portal, do ktorego często zaglądalam już nie jest taki cudowny. Należało by stwierdzić, że kto na codzień żyje życzliwością i milością nie uwierzy w zło, które aż kipi z ludzi Uduchowionych . Nie mam zamiaru się wymadrzać ale myślę, że pora już aby wszyscy się opamiętali i pomyśleli, gdzie uciekła milość i dobro, ktorym my wszyscy powinniśmy się kierować. Myślę, że dobro zawsze zwycięży a Ty Zbyszku zawsze kierowałeś się dobrem dla każdego człowieka. Dlatego jestem z Tobą i trzymaj się w tej nierównej walce ze złem.

Pozdrowienia dla Ciebie i Basi   

Bożena.2007-01-10 18:40 · Mariola · www.mocaniola.com.pl

Analiza energii czakr Zbyszek U.

Kiedy ktoś ma bardzo silną energię, czasem zdarzy mi się zobaczyć czy raczej odczuć ją, w stanie relaksu lub płytkiej medytacji, bez użycia wahadełka. Wahadełka już rzadko używam, bo jakoś nie mogę. Szybko wchodzę w coś w rodzaju transu, czy znużenia (chyba jakieś błędy z przeszłych wcieleń).

Oto co odczułam myśląc o Twojej energii Zbyszku.

1. Przede wszystkim bardzo mocno odczuwalna praca z wyższymi poziomami.
Silne odczuwanie zaczyna się na wysokości czakry serca. Jest ona bardzo dobrze rozwinięta i otwarta. Na tej czakrze oparte jest Twoje działanie.
To z niej i przez nią idzie bardzo silny bodziec energetyczny. Bardzo miłe uczucie...
Mógłbyś obdarzyć ta energią - i zapewne robisz - wielu ludzi. Czuję to jako płynący szeroki strumień energii dobrej i ciepłej.

2. Czakra gardła też silnie odczuwalna, ale, drogi Zbyszku, zauważam tutaj lekką blokadę. W chwilach emocjonalnej huśtawki, poprzez tą blokadę, możesz mieć duże trudności z wyrażeniem swojego zdania, czy też jasnego określenia, opisu swoich działań. Wtedy może zdarzyć się sytuacja, że będziesz niezrozumiany. A szkoda, bo masz wiele cennych informacji do przekazania innym ludziom.

3. Czakra 3 oka - bardzo silna, dobrze rozwinięta. Wiąże się to zapewne z Twoimi zdolnościami jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Odczuwam to jako dobrze funkcjonujący mechanizm – odbiorczy (z jednej strony) i nadawczy. Masz możliwość bardzo silnego oddziaływania na ludzi, właśnie poprzez sprawne i wyćwiczone trzecie oko. Bogu dzięki, że jesteś osobą o wysokiej moralności. Przy takich umiejętnościach osoba negatywnie spolaryzowana mogłaby uczynić wiele zła.
Jesteś typem nauczyciela, przywódcy, z duża charyzmą.

4. Czakra korony otwarta i duża, dostęp do wyższych wartości, otwarcie (mówiąc ogólnie) na wszechświat, czyli na to co jest ponadczasowe, na to co można dostrzec poza tą przestrzenią. Dostęp do wyższych wibracji i wymiarów.

Jesteś dzieckiem wszechświata.

Pozdrawiam Mariola


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com