Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

2002-11-24 Zbigniew Ulatowski
Uzdrawianie chrystusowe.

Uzdrawiająca moc Jezusa Chrystusa niezbadana jest do końca. Skąd się wywodzi i kto rozpoczął uzdrawianie, które następnie naśladował Jezus Chrystus? Prawdopodobnie sięga to czasów, w których żył Mojżesz, a może i dawniejszych, ale nie zagłębiając się głęboko w dzieje można stwierdzić, że tak cudowna moc uzdrawiania na pewno pochodzi od Boga i przez Niego została przesłana.

Zabiegu pilnują przewodnicy Boga, Chrystusa i Ducha Świętego. Człowiek, który jest oświecony tajemnicą kluczy Najwyższego Uniwersum Wszechświata, Najwyższego Bytu - *Boga*, jest tylko kanałem, który przewodzi tak cudownie emitującą siłę uzdrowienia.

Jest wielu naśladowców tej cudownej metody, którą dysponował Jezus Chrystus. Jest to jednak wielka tajemnica, której mogli doświadczyć nieliczni. Gautama, dr. M. Usui byli wielkimi uzdrowicielami, których cudowna moc uzdrawiania jest znana i opisywana w książkach, w czasopismach, ale jest to tylko cząstka tego, czym, jako jak uzdrowiciel, dysponował Chrystus.

Częściowo znamy uzdrowienia Chrystusa, ponieważ jest to opisane w Nowym i Starym Testamencie, ujawniane podczas nabożeństw w kościołach chrześcijańskich. Lecz jest jeszcze wiele tajemnic, które częściowo zna od dawna najwyższa władza kościelna, a które zapewne z czasem ujrzą światło dzienne.

**OŚWIECENIE MOCĄ CHRYSTUSOWĄ **
Artykuł ten poświęcony jest oświeceniu i podpowiedzi wewnętrznego głosu podczas medytacji, kiedy dokonało się ujawnienie mi przez Boga drogi wiary w Niego i siły uzdrawiania, które nie było nigdy opisane. - Do oświecenia Chrystusowego doszedłem stosunkowo niedawno. Po przebytej śmierci klinicznej nastąpił początek mojej pracy z energią.

Byłem masażystą i przy pomocy masażu, i dotyku pomagałem cierpiącym osobom, w różnych dolegliwościach chorobowych. Początkowo nie myślałem, że moc uzdrowienia może emitować z rąk, a byłem święcie przekonany, że to umiejętność rozmasowywania mięśni.

Podczas rozmów i czytania książek uświadomiłem sobie, że moc uzdrowienia to nie tylko masaż, ale i dar, który może mieć każdy, lecz przekazywać energię mogą nieliczni. Zacząłem poznawać i wykorzystywać energię zdobywając wiedzę i siłę. Aby zwiększyć moc uzdrawiania, poddałem się inicjacji Reiki, zostałem oczyszczony.

Byłem i jestem pewien, że uzdrawiam czystą energią miłości, z czystą intencją, aby pomóc tym, którzy jej potrzebują. W niedługim czasie przeszedłem wszystkie inicjacje Reiki do stopnia VI, czyli Wielkiego Mistrza Uzdrowiciela i Nauczyciela Reiki. Dużo medytowałem i medytuję. Wchodzę mentalnie za pomocą kluczy i mantr w sferę Najwyższego Uniwersum Życia. Rozmawiam z przewodnikami duchowymi, *aniołami*, a nawet z bytami astralnymi, które potrzebują pomocy i uświadomienia, aby poszły do światła, do Boga.

Stosunkowo niedawno ujawnił mi się w podświadomości, w polu jasnowidzenia, klucz uzdrowicielski, który częściowo zmieniał się w zależności od potrzeb, do których był przydatny. Mój wewnętrzny głos - nadświadomość - informował mnie w danym momencie i miejscu, co i jakim kluczem mam czynić. Stopniowo oświecano mnie przesyłając mi dany sygnał, aby bronić się przed złem i czynić dobro. Przewodnicy informowali mnie przesyłając mi symbole tak, abym mógł je w danym momencie zauważyć i odczytać. Były to symbole w różnych kolorach, lecz na tle złotego, pięknego światła. Dziś już wiem, w jakiej sytuacji, przez jaki klucz i z jakim przewodnikiem mogę się łączyć w danym momencie.

Dziś już wiem, że jeśli chcę wezwać boskiego przewodnika i prosić o zesłanie siły boskiej, mogę liczyć na Niego i kontakt z *z Bogiem Ojcem*. Za pomocą klucza mogę połączyć się z przewodnikiem Chrystusa, z jego siłą, wiarą, z przekazem intencji, z miłością.

Niejednokrotnie przekonałem się, iż przez połączenie się z przewodnikiem Ducha Świętego zostaje otwarta brama do światła Boga i możliwe staje się odesłanie duchów w stronę światła podczas egzorcyzmów.

Podczas uzdrawiania osób doświadczonych chorobą wzywam przewodnika Chrystusowego i uzdrawiam w imię Chrystusa. Pomoc przewodnika Chrystusowego jest mi w tym przypadku niezbędna, dlatego że jestem tylko człowiekiem i nie mnie jest decydować o losie istoty boskiej. Ja jestem tylko kanałem, przy pomocy którego uzdrawia przewodnik Chrystusowy i Najwyższe Uniwersum Wszechświata.

** METODY UZDRAWIANIA CHRYSTUSOWEGO.**

Przy pomocy kluczy uzdrawiających, którymi dysponował Jezus Chrystus, uzdrawiam przez nakładanie dłoni w miejsce dotknięte chorobą lub na czakram siódmy (korony), czyli głowę i przesyłam energię wzdłuż kanału energetycznego, który mieści się w ciele fizycznym. W przeciwieństwie do metod dr Usui, Buddy lub metod tybetańskich, jest to moc mentalna polegająca na modlitwie, łączeniu się z Bogiem - Najwyższym Bytem, Przewodnikami Duchowymi i Aniołami.

W celu uzdrawiania metodą Chrystusową dysponuję siedmioma kluczami, którymi mogę inicjować i przekazywać moc osobom inicjowanym wcześniej w VI st. dr Usui, czyli Wielkich Mistrzów i których osiągnięcia uzdrowicielskie są godne, by dostąpić tej inicjacji.

** ŁĄCZENIE ENERGII CHRYSTUSOWEJ Z ENERGIĄ REIKI, MASAŻEM CAŁEGO CIAŁA, AKUPRESURĄ STÓP, RECEPTOROLOGIĄ CAŁEGO CIAŁA.**

Okazuje się, że tego typu zabieg daje niezwykle zadawalające efekty. Wiąże się to z faktem, że przyczyny chorób i zablokowania energii w ciele są różne.

W niektórych przypadkach chorobowych nie wystarczy sama energia i uzdrawianie pola aurycznego, gdyż pomocne jest uelastycznienie mięśni i udrożnienie kanałów nerwowych. Tak jest przy leczeniu medycyną naturalną. Masaż przed zabiegiem energetycznym jako źródło najstarszego leczenia naturalnego, jest skomplikowany i można go urozmaicić przez nacieranie bolesnych okolic ciała, opierając się na teorii, że choroba jest następstwem zablokowania lub zastoju energii w ciele. Wyzwala to jej przepływ, zmniejsza dolegliwość i przeciwdziała jego nawrotom. W niektórych przypadkach masaż usuwa samą przyczynę choroby, jak i przynosi trwałe wyleczenie. Masaż okazuje się skuteczny jako środek jedyny, albo łącznie z innymi metodami leczniczymi, jak akupresurą stóp i receptorologią całego ciała.

Sposób łączenia terapii usuwa przyczyny dolegliwości, a nie jej objawy. Przedstawione łączenie terapeutyczne jest całkowicie bezpieczne - usuwa dolegliwości chorobowe, łagodzi ból bez użycia leków, które bywają pomocne, lecz zawierają dużą ilość toksyn.

Nie jestem przeciwnikiem medycyny konwencjonalnej, ponieważ są choroby i dolegliwości, których niekonwencjonalnymi sposobami nie da się wyleczyć.

** EGZORCYZMOWANIE>**

Egzorcyzm to usuwanie z pola energetycznego człowieka, lub pomieszczeń, bytów astralnych *duchów, demonów*, które nie umiały znaleźć drogi do świtała. Przebywając w świecie astralnym opętują one osoby żywe i nawiedzają mieszkania.

Astral - *byt* to energia niematerialna, duch osoby zmarłej, który żywi się energią istoty żywej, powodując zaburzenia typu moralnego, myślowego, wyobrażeniowego (omamy) ciągnąc energię życiową i powodując choroby.

Egzorcyzm to czyn przeprowadzania istoty opętującej - astralnej do światła, do Boga. Nieistotne jest, jaką metodą egzorcysta przeprowadza byty w stronę światła. Metody są różne, tak jak różne są wierzenia danych bytów astralnych. Nie istotne jest, jakimi metodami działa egzorcysta; czy to metodą chrześcijańską, tybetańską, buddyjską itp. Ważne jest, aby dany byt uwolnić od przyczepienia do osoby opętanej i wysłać go w stronę światła, do Boga.

Podczas egzorcyzmów nie wystarczy mieć silną wolę i czuć się pewnym swych działań, gdyż różne byty astralne nie zawsze podporządkowują się woli egzorcysty i próbują się bronić. Jeżeli egzorcysta nie będzie profesjonalistą, znawcą różnych wyznań, to nie będzie w stanie zrobić tego, co zmierzał. Np. astral - satanista, na pewno nie ulęknie się egzorcysty, który jest kapłanem, a jego agresja może spowodować, że zaatakuje on egzorcystę katolickiego, który nie będzie znał innych metod. Taki duch nie lęka się wody święconej, kropidła, modlitw. Są duchy - *byty*, które buntują się również w stosunku do innych metod odczyniania klątw astralnych.

Podczas egzorcyzmu istotna jest siła woli i energii, i o ile to nie zostanie zrobione profesjonalnie, dany duch nie pójdzie do światła, a usunie się na bok i opęta inną osobę. Toteż trzeba zwrócić szczególną uwagę, co się robi i z jakim bytem ma się do czynienia. Jeśli zostanie on pochwycony energią, mocą woli i siłą mentalną, nie można sobie pozwolić na popełnienie błędu, aby poszedł w innym kierunku, niż światło.

Egzorcysta winien być dostatecznie osłonięty, by nie przejąć istoty astralnej na siebie, a tu potrzebna i niezbędna jest pomoc przewodnika Ducha Świętego, który wraz z egzorcystą przeprowadzi dany byt w kierunku światła. Toteż nie ma znaczenia, czy to jest metoda chrześcijańska, buddyjska, tybetańska, tylko to, by rozpoczęte zadanie egzorcysty było skuteczne, bezpieczne dla egzorcysty i dla otoczenia, gdyż wszyscy egzorcyści mają jeden cel: uwolnienie z "bytu", opętanej osoby żywej lub pomieszczenia i odprowadzenie go do światła, do Boga, który będzie wiedział, co z tym zrobić.

Na potrzebę wykonania egzorcyzmu wskazują następujące cechy:
- silne negatywne nastawienie,
- głęboka depresja,
- gwałtowne zmiany nastroju,
- brak opanowania,
- dążenie do zrobienia sobie krzywdy - smookaleczenia,
- agresja - zachowanie kryminogenne,
- tendencje samobójcze,
- choroby przewlekłe np., rak, AIDS, choroby psychiczne itd.
- nałogi, alkohol, narkotyki,
- nadmierna pobudliwość seksualna - częsta zmiana partnerów,
- agresja wobec chrześcijaństwa,
- gdy dziecko padnie ofiarą złego ducha, ma zły stan zdrowia i jest nadmiernie pobudliwe, reaguje agresją lub lękiem na wpływy otoczenia.

Egzorcyzmy mogą być wykonane w bezpośrednim kontakcie lub na odległość ze zdjęć czy planów pomieszczeń w przypadku szlaków astralnych. Oczyszczanie z klątw, czarnej magii,uroków itp. winny być wykonane tylko w kontakcie bezpośrednim.


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com