Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

2006-12-17 Barbara Mikołajuk
*** ANIOŁ STRÓŻ ***

                                                       

                                         Kim jest Anioł Stróż i do czego jest nam potrzebny?

W zależności od danej religii, każdy mówi o nim inaczej.
Moim celem  jest zwrócenie uwagi  na fakt , iż mimo, że tak często się mówi :„ jestem sam..... „  lub  „ jestem sama.....”, to jest to nieprawda - ludzka i pozorna, a tak naprawdę nie jesteśmy sami ...
 
Przestrzeń Boskiej energii powołała istoty światła zwane Aniołami , które wswej WIELKIEJ miłości do człowieka mają za zadanie prowadzić go drogą miłości i uduchowienia do oświecenia. Dzięki czemu może on iść drogą światła, powołania, posłania, odkrywania talentów, zgodnie z przeznaczeniem , do jakiego został powołany lub obrał sobie, by czegoś doświadczyć. Człowiek dostał wolną wolę do podejmowania decyzji i od Niego, tylko od Niego zależy jak to, co przewidziane będzie zrealizowane .
 
Na ziemi człowiek jako istota materialna  i Anioł jako istota światła współpracują ze sobą ,by wykonać to, z czym zstępują i do czego są powołane , nie tylko w związku z własną karmą ,ale i z posłaniem  Przestrzeni  Boskiej.  Istoty  ludzkie   na ziemi dzielimy na dwa rodzaje Aniołów:
Anioły z posłaniem i Anioły upadłe, które mają jeszcze długą drogę ,aby stać się Aniołami bez skazy.
 
Jedni  -  czyli  LUDZIE  -  są materią fizyczną i namacalną,
mniej doskonali, ale są na ziemi po to, aby zdobywać więcej cech – przymiotów boskości, aby poprzez doświadczanie ziemskie, trudności życia wchodzić na drogę uduchowienia i poprzez cierpienie zasmakować bliskości boskich darów. Człowiek przez powołanie do życia na ziemi ma zapalone duchowe światło. Tylko od człowieka zależy jak bardzo i mocno ono będzie świecić. Tylko od człowieka  zależy, czy go nie straci i będzie czujnym na bliskość  Anioła Stróża.
 
Drudzy  (anioły)  są istotami światła, doskonałymi istotami światła i ten nasz  WSPANIAŁY łaciński  ANGELUS  – sługa i  wysłannik Boskiej energii , jest światełkiem miłości, doskonałej i czystej, dla człowieka i wszechogarniającego świata ,  jest naszym pośrednikiem w relacji ze światem Boskim i przewodnikami.  Anioł jest naszym światłem i obrońcą  w naszej ziemskiej codzienności , w naszej ziemskiej tułaczce. Nie widzą nas jako materię,  tylko jako światło przy pomocy naszej aury. Odczytują w niej wszystko to ,co czujemy lub w jakim stanie emocjonalnym i zdrowotnym się znajdujemy. Słyszą nasz głos i odbierają nas , odbierają nasze myśli z naszej nadświadomości. Dociera do nich nasza najdrobniejsza myśl i wiedzą dzięki temu, co w danej chwili jest dla nas dobre i czy nam służy pomyślnie czy zagraża. Nasze Aniołki są stworzeniem czystego światła i czystego ducha i nie posługują się  żadną materią, są istotami świętości. Nasze kochane Aniołki emanują  jasnością, pięknem i miłością, doskonałą miłością . Aniołka nie widzimy, ale go mamy od początku naszego istnienia i on pilnuje tego, co w naszym życiu ziemskim ma odegrać najważniejszą rolę, dba, by się  wypełniła człowiecza misja i jego przeznaczenie. W zależności od hierarchii i stopnia świętości , czyli od stopnia płonącej miłości  ku Bogu, przez ludzi i otaczający świat, posiadają one, jak po ludzku mówimy - skrzydła , ale tak naprawdę to strumienie światła  -  podwójne, potrójne, poczwórne, dłuższe lub krótsze.
Są to istoty światła i istoty świętości ,ale w ważnych sprawach  dla człowieka (  oczyma boskiej miłości – dla ludzkości )  mogą się materializować na planie fizycznym ( przybierając ciało fizyczne )  i być, żyć wśród nas, obcować z nami, a ludzie  nie zauważą ich obecności. 
Np. spotykamy człowieka po raz pierwszy i powie coś on do nas , zwróci na nas uwagę i więcej w swoim życiu go nie zobaczymy – jest to Anioł, da On nam znak , abyśmy usłyszeli jego głos i to ,co nam jest przeznaczone, na co mamy zwrócić w ziemskim życiu uwagę. Czy to  zauważamy ?
Są pośrednikami od Boga  do człowieka i od człowieka do Boga , są czystym światłem i czystym duchem.
Podstawą  MOCY  istot świetlistych jest Miłość  – szlachetna i czysta, która daje człowiekowi spokój ducha, radość życia , moc i siłę istnienia. Nasz Aniołek Stróż jest naszym nauczycielem mądrości tego świata i wszechświata ,  drogowskazem dla niekiedy krętych ziemskich dróg i pośrednikiem w zbliżeniu się do  Boga, pośrednikiem w odwołaniu się do jego Boskiego miłosierdzia.  Anioł Stróż ciągle nas uczy, jak miłować świat, jak kochać bliźniego i otoczenie , jak kochać siebie i rozumieć tę miłość. aby nie stracić kontaktu ze swoim  ANIOŁKIEM. Abyśmy byli jednością i całością istnienia Boskiego, powinniśmy dbać o bliskość i kontakt z naszym Aniołkiem. Kontakt taki z Aniołkiem Stróżem oraz z istotami świetlistymi  nawiązujemy poprzez naszą  nadświadomość ,nasze WJ., naszą doskonałość, nasze własne JA.
Byliśmy istotami przedwiecznymi jako światła doskonałe i w chwili pierwszego zesłania na Ziemię  ( przez Boga )  z posłannictwem boskim ,  jako doskonałe istoty świetliste zostaliśmy rozdzieleni na dwa światła :  męskie  i  żeńskie   (  biblijnym świadectwem tego jest przykład Adama i Ewy  w relacji ziemskiej – ludzkiej ...)
Pierwsze życia, wcielenia  ludzkie były dla nas nieskazitelne w owym czasie i zesłani byliśmy w parze ( energia męska i żeńska). Przyszliśmy na ziemię w materii, powłoce ludzkiej ,aby nieść Boskie posłanie, powołanie , aby uczyć harmonii – dobroci, miłości tych ,co zbłądzili ( upadli )...
Niestety, ktoś popełnił błąd ,
ktoś pierwszy popełnił błąd nie myśląc o  posłaniu  ( Bogu ) i tak już do dnia dzisiejszego wcielamy się i  naprawiamy ten nasz pierwotny błąd , grzeszki, karmę, którą trzeba odpracować tu na Ziemi , za życia ziemskiego , w materii, gdzie często nawet 90 lat życia  to za mało. Tą naszą drugą połową światła jest nasz Anioł Stróż, który przez wszystkie życia, epoki, koleje losu ... -  nas bardzo pilnuje i stara się do nas dotrzeć. Anioł Stróż w zależności od tego, czy kierujemy się dobrem czy złem , próbuje do nas dotrzeć i nam pomóc.
Kochani, przez nasz rozwój duchowy, głęboką wiarę i kierowanie się miłością w całym tego słowa znaczeniu, w otwarciu na miłość do samych siebie i dawaniu tej miłości wokół , możemy wejść w bliski kontakt z Aniołem Stróżem, w kontakt ze swoim wyższym Ja. Nasze WJ. to  świetlista nadświadomość z mistrzem duchowym,  kontakt ze świetlistą doskonałą istotą, jaką jest nasz Anioł Stróż. Pracując z nim poprzez modlitwę , medytację  możemy nawet ujrzeć jego postać lub poznać jego imię. Głos anioła jest słyszalny tylko w uszach, w półkulach mózgowych i w sercu. Głosu Anioła nie da się do żadnego brzmienia porównać, z żadnymi falami dźwiękowymi istniejącymi na ziemi.
Subtelny głos, drgnienie serca wibracją nieziemską, delikatny, ciepły , jak muśnięcie piórkiem dotyk , to znak, iż Anioł Stróż jest tuż, tuż ....  
-  wsłuchaj się drogi czytelniku , gdyż może  nadszedł czas , abyś usłyszał głos i wskazówki od swojego Aniołka? .....
.... może to właśnie czas naprowadzania na drogę dobra, niesienia dobra i miłości ...  może to pierwsze wskazówki i mały kroczek do kontaktu z naszym aniołkiem , do piękna i do doskonałości ?
Anioł Stróż nas prowadzi , a nasza nadświadomość kreuje w nas piękno, szczęście, miłość. Anioł Stróż jako nasz mistrz duchowy pomaga nam w trafnym odkrywaniu naszych talentów , w zależności ,jakie mamy posłanie  – powołanie w tym życiu, pokazuje nam możliwość realizacji , jest drogowskazem i źródłem mądrości w działaniu.
Mówi się potocznie  :  „ ... marzenia nic nie kosztują i marzyć każdy może ...” , ale nie wszyscy wiedzą i wierzą , że marzenia się spełniają  DZIĘKI   POMOCY naszego Aniołka Stróża . Warunkiem tej współpracy i realizacji marzeń jest otwarcie się z miłością na samego siebie  i na przyjęcie obecności anielskiej.
 
Anioł Stróż to światło – świetlista ,doskonała i oświecona istota .
 
Kobieta uosabiająca energię żeńską, a będąca bliska oświecenia  ma anioła  energii męskiej ,
Natomiast mężczyzna bliski oświecenia ma anioła energii żeńskiej.
Jeżeli dana istota ludzka jest blisko oświecenia, to Anioł Stróż czeka na daną istotkę , aby w chwili śmierci wprowadzić ją w kanał światła jako  czyste i niezakłócone żadnymi relacjami Światło.
(((   uwaga :    istota ludzka nigdy się nie oświeci za życia ziemskiego  -  oświecenie następuje po śmierci, nie człowiek decyduje,czy jesteś oświecony. Przypisanie sobie oświecenia na ziemi jest to zwykły egoizm albo manipulacja. Nie wystarczy byś dobrym wśród ludzi ,na oświecenie trzeba zasłużyć.   ....  )))
 
 Są też takie sytuacje, kiedy energia żeńska jest wcielona w ciało mężczyzny i za anioła stróża ma istotę świetlistą męska ( lub odwrotnie),  taki fakt  świadczy o tym , iż  te istoty mają bardzo ciężkie przewinienia karmiczne   ( grzeszki )  i za obecnego życia ziemskiego nie są w stanie tego odpracować , nie uwolnią się od tych ciężarów karmicznych w tym życiu i muszą ponownie się wcielić.
Jako istoty ludzkie otrzymując płeć o odpowiedniej energii mamy szansę na kontakt i bliskość z naszym Aniołem Stróżem, który prowadzi nas przez matnię codzienności i zawirowania życia ziemskiego w kierunku boskiej miłości , w kierunku oświecenia - doskonałości . Kiedy następuje ta upragniona doskonałość, światło Anioła łączy się z naszym światłem i tworzy jedną całość, czyli jedność światła doskonałości istoty przedwiecznej i to właśnie  te dwie energie -
męska i żeńska - tworzą doskonałą moc istoty świetlistej ( Oświecenie ).
 
Kochani, jesteśmy bardzo WAŻNI dla Anioła Stróża, gdyż to on jako istota świetlista opiekuje się nami i naszą wiedzą  ( talentami ) , zawartą w nim i ukrytą w nas, ponieważ jako ludzie posiadamy te kanały energetyczne, które są sejfami dla naszej energii życia na ziemi i w przestrzeni i dla wykonania ( rozwijania ) namacalnie i duchowo zadań, talentów, posłania. Anioł Stróż jako nasz opiekun, patron, nauczyciel, mistrz duchowy, przewodnik ukazuje i dociera do naszej wiedzy, odkrywa i przypomina, jak księgi encyklopedii, jak bibliotekę wiedzy .  Odkrywa i uruchamia nam niewyczerpalne źródło mądrości boskiej z ziemi i przestrzeni , z mądrości galaktycznej , w realizacji boskiego planu tu i teraz na ziemi , w wieczną doskonałość w boskiej przestrzeni. Otwierają się księgi kryształowej wiedzy  i moc w nich zawarta , dostajemy przewodników do wykonania posłania, którzy wspomagają naszego  Aniołka Stróża.
Ludzie w swych środowiskach, społecznościach, rodzinach mają wyznaczone zadania do wypełnienia, obojętnie, co robią , jaki wykonują zawód i w jakim środowisku żyją,. Czy są profesorami – naukowcami, oddanymi nauce, czy są matkami wychowującymi piątkę dzieci, nie ma  to żadnego znaczenia, bo to jest tylko ziemskie. Mamy dobrze wypełnić to ,do czego zostaliśmy wcieleni. Z pewnością to właśnie Anioły nam w tym dopomagają .
 
Nieświadomie możemy zniszczyć naszego Anioła Stróża i siebie,  gdy w porę nie zmienimy swego  np. nagannego postępowania, czynów, zachowania, gdy w porę nie zmienimy swojego życia w kierunku dobra i miłości. Niszcząc siebie niszczymy Aniołka, niszcząc aniołka niszczymy siebie  i przez takie niemądre postępowanie może wygasnąć nasze światło i światło naszego Aniołka. Ludzie nie władają  MOCĄ  istot świetlistych i dlatego  NASZA MOC  – MOC  ludzka jest osłabiona obciążeniami karmicznymi , karmą  ( grzeszkami)  lub bytami, wpływami astralnymi, które szukając lokum chcą w nas wejść w chwilach  ludzkich słabości i niedoskonałości, chcą nas opętać lub opętują ,osłabiając naszą czujność i osłabiając kontakt z naszym Aniołkiem.
Oczywiście są istoty świetliste , które przez własne  złe czyny, złe postępowanie jeszcze w czasach panowania istot przedwiecznych , wygasiły swoje światło, natomiast   MY  -  ludzie żyjemy w mikserze czynienia  –  dobra i zła , zła i dobra. Po to właśnie jesteśmy na Ziemi , aby doznać i poznać te wszystkie odczucia i poczuć  w nas i wokół  :
dobro, szczęście, miłość, cierpienie, ból, rozterki jako materia, nie tylko dusza, tak po ludzku  –  namacalnie i widzialnie. Natomiast światełko życia  –  Światło Anioła pozwala dotrzeć nam do  najpiękniejszego wnętrza w nas samych  –  w głębi duszy.  Głos Aniołka  rozświetla naszą wiedzę, wiedzę kryształową, szlachetność i mądrość, i wszelką doskonałość. To ON  –  Anioł ma takie samo zadanie jak  MY,  mamy takie samo posłanie, bo jest jednością naszego światła  –  światła życia i istnienia.  Bądźmy z nim w przyjaźni , bo to on jest pośrednikiem do Boskiego miłosierdzia i ukazuje, i daje nam to ,co właśnie w tym momencie, w danej chwili życia jest nam najlepsze.
 
Mówi się  :  „  ... dusza ludzka jest nieśmiertelna, a łaska Boska jest do zbawienia koniecznie potrzebna ... „
Oto w tym jest cała prawda . Tak dusza jest nieśmiertelna ...!  
...  Tak Kochani, gdybyśmy od początku swego istnienia czynili tylko zło , to nasze światło ,by wygasło .Ta nasza ziemska przeplatanka w czynieniu dobra i zła daje nam szansę i to bardzo dużą  , nawet  nie uświadamiamy sobie, jak wielka szansę, byśmy weszli na drogę uduchowienia i odczytania trafnie swego ziemskiego powołania , posłania .
Kochani ...  w dziedzictwie Boskiej miłości otrzymaliśmy  MIŁOŚĆ  i to właśnie z niej będziemy sądzeni , a kto to zrozumie ?
W dziejach życia duszy, która przejawia się w  twórczej  Boskiej   MOCY   :
Nieba, Ziemi, Bezładu, Pustkowia,, Ciemności, Bezmiaru, Ducha, Wody, Światła, Dobra – Dobru *
 
Blask jak błyskawica, słowo jak rozkaz  , a doskonałość nie ma granic i dlatego też warto otworzyć się na miłość, otworzyć zaryglowane bramy swego serca i iść z otwartym sercem do potrzebujących i pragnących ukazania prawdziwości piękna i miłości ich serca.  Ukazując im czujność i bliskość ich anioła ,który jest łącznikiem z Boską energią zbawienia duszy.  Aby uświadomili sobie, że nie są sami, że ciągle ktoś przy nich czuwa, tylko muszą odrzucić wszelkie negatywne uczucia, myśli i stany.
 
Uzdrowiciele  –  będący  w bliskim kontakcie z Aniołem i pracujący na co dzień z energiami zwiększają swoją  MOC  dzięki pracy i bliskości z  Aniołkiem przewodnikiem , łącząc się z jego światłem , natomiast   on  –  Anioł   obdarowuje ich mocą istot świetlistych w zależności od płynącej intencji. Dzięki tej wspaniałej  MOCY  darowanej od istot świetlistych jesteśmy w stanie UZDRAWIAĆ   i nieść pomoc innym istotom ludzkim. Miłość naszego Aniołka do nas powinna być odwzajemniona przez niesienie pomocy  tylko i wyłącznie z czystymi, dobrymi intencjami, z miłością i z przyzwoleniem Boga.
Musimy być czujni ! , bo gdy nasze życie ziemskie trwa w ciągłym strachu i żalu lub w cierpieniu ,to i nasz Aniołek cierpi z nami, a nawet jeszcze bardziej , wielokrotnie więcej niż my istoty ludzkie i jego światło blednie, oddala się , wraz z nim wygasa nasze światło oraz wszelka wiedza i doskonałość istot przedwiecznych.
Kochani !   tak naprawdę wszystko zależy od naszego życia, a właściwie od tego ,czym się kierujemy : 
Dobrem czy złem ? 
Świadomie czy nieświadomie ?
Czy nasza kreatywność wobec siebie samego i otoczenia  jest obleczona czystymi intencjami ?
Poprzez czynienie dobra dla samych siebie i innych, dla otoczenia, niesienie pomocy potrzebującym, kierowanie się miłością  do istoty ludzkiej i wszystkiego ,co nas otacza. Odnosząc się z przyjaźnią i chyląc czoła przed wrogami i złoczyńcami, pokazujemy  innym, czym jest radość życia ziemskiego. Wszystko to daje nam zbliżenie się do doskonałości jako istoty świetlistej, istoty anielskiej.
Kiedy pracując z energiami, anielskimi energiami  ,nabieramy doświadczenia i prawdziwej wartości dla siebie samych i innych istot ludzkich i otoczenia , to nasz  KOCHANY  ANIOŁEK  ukazuje nam nasze posłanie i dopomaga nam. Dobiera do współpracy inne świetliste istoty jako przewodników duchowych, którzy przekazują tę MOC boskiej energii na świetliste dłonie naszego Anioła Stróża, a on tę moc przekazuje nam jako kanałowi, jako medium przekazu energii.  Przykładem  ( z doświadczenia )   jest przekaz  podczas energii Reiki.  Podczas uzdrawiania innej istoty ludzkiej, my jako narzędzia , jako kanał i jednocześnie medium istot świetlistych wypowiadamy intencje dla osoby uzdrawianej z prośba do Aniołów Uzdrowicieli,  wówczas nasz Anioł Stróż łączy się swoim światełkiem z naszym światłem  i nakłada swoje świetliste anielskie  dłonie na nasze.  Obdarowuje nas wówczas mocą przekazu energii uniwersalnej, energii życia z przestrzeni Boskiej. To nie my , to nasz Anioł wzmaga w nas moc przekazu owej energii i tę moc odczuwają inne istoty ludzkie i wszystko, co żyje na ziemi  ( nasi ulubieńcy –  pieski i kotki, ptaki .... )  , a potrzebuje naszej pomocy i uzdrawiania. Móc pomagać innym i ulżyć im w cierpieniu to zaszczyt i szlachetność, a jednocześnie pokora wobec danego nam życia ziemskiego, wobec samych siebie i wobec Aniołów Uzdrowicieli, bo my tylko jesteśmy narzędziami w  materii , w powłoce ludzkiej.
 
 BLIŻSZY  kontakt w  REIKI   z naszym Aniołem Stróżem .
 
W Reiki każdy z nas  przechodząc inicjacje stopni i otrzymując wiedzę uzdrawiania , techniki uzdrawiania, pracując nad sobą i będąc w zgodzie z Boska Mocą i Boską Wolą,  będzie miał zaszczyt  kontaktu ze swoim Aniołem Stróżem. Im wyższe stopnie w Reiki, tym głębszy kontakt z aniołkiem. Natomiast, kiedy już jesteś na poziomie stopnia Mistrzowskiego , to kontakt z Aniołem Stróżem jest już stały, bo jesteś energetycznie na poziomie istot świetlistych. Do stopnia Mistrza ten kontakt z Aniołkiem jest słabszy i kontaktuje się on z nami na poziomie ziemskim.  Anioł Stróż jest naszym łącznikiem, pośrednikiem, kiedy  przechodzimy inicjacje energii uniwersalnej otrzymując dar uzdrawiania. W trakcie inicjacji nasz Anioł Stróż, jako nasza jedność światła, nasza miłość duchowa otrzymuje również tajemnice  MOCY  energii  uniwersalnej i  przyjmuje od istot świetlistych   ((( mistrza nauczyciela ))) intencje miłości , te intencje są kierowane do  nas  w kanał przekazu.
Pragnę nadmienić, że MIŁOŚĆ, DOBRO i POKORA  to eliksir na uzdrowienie ciała i duszy!!!   
Człowiek wchodzący na drogę uduchowienia rozświetla swoją aurę i doskonałość w życiu ziemskim.
Przyczyniamy się  tym samym, iż światło Anioła jest bardziej stabilne. Anioł Stróż  pomaga nam w tym ,że światła zostaną zjednoczone i staniemy się jednością  MOCY  DOSKONAŁEJ. Ta moc jedności , jeśli jej nie utracimy ,to pomoże nam w zbliżeniu do oświecenia, którego radość jest niewymierna i nie ma granic , sięga Boskiej Mocy i Boskiego Miłosierdzia wyśpiewując psalmy chórów Archanielskich. Nasze życie  prawdziwe to MIŁOŚC Duchowa i ta miłość jest najwyższą wartością i największą mocą światła doskonałości.
 
Pierwszą cywilizacja  była  ATLANTYDA , a następnie Ziemia ( i inne planety),  my jako ta jedyna istniejąca cywilizacja mamy właśnie szansę odrodzić ten świat istoty przedwieczne z pomocą istot świetlistych, z pomocą i Mocą Boga. Jako jedyni w całym wszechświecie mamy najwyższe uduchowienie. Zapewne  są  też  inne ,których dostatecznie nie znamy (((  teraz już wiadomo, że tak ... )))  cywilizacje techniczne bardziej rozwinięte, ale są pozbawione wysokiego uduchowienia i nie mają dostępu do wyższych poziomów w sferze ducha i współpracy z istotami świetlistymi. Oczywiście są prowadzone badania przez przybyszów innych planet ,aby  odkryć naszą  MOC   istot doskonałych. Nie będę poruszać tematu Atlantydy ,gdyż Zbyszek opisuje go w art. „Strażnicy Atlantydy”.
Naszym jedynym centrum  Mocy  jest nasza  Gwiazda rdzenia  - to centrum wiedzy i siedziba  naszej duszy, encyklopedia i magazyn,  który przekazuje  całą tę wiedzę  w odpowiednie miejsca ( czakramy) - w naszą fizyczność. Wiedza ,jaką posiadamy poprzez naszą nad- świadomość ,odczytywana jest przez nasz umysł poprzez nasz czakram komunikacji, a dzięki naszemu Aniołkowi Stróżowi jest ona chroniona. Gwiazda rdzenia  ( splot słoneczny )  to skarb, to klejnot naszej wiedzy kryształowej i to właśnie tu jest umieszczone nasze zadanie do realizacji planu boskiego, to tu nasz magazyn talentów  i to tu nasze światło pochodzące od istoty świetlistej -  anielskiej .  Splot słoneczny  to jedyny, odkryty czakram u istoty ludzkiej w przestrzeni boskiej i widoczny dla innych energii, cywilizacji   ( bytów astralnych...) . Obcy szukają jej  w naszym mózgu ,a tam jest tylko przekaźnik kierowania naszym ciałem.
 
Otwórzmy się na obecność Anioła, aby  światło jego rozświetlało nas i naszą ziemską tułaczkę , abyśmy byli szczęśliwi ,że mamy kogoś , kto nas kocha czystą subtelną miłością ,abyśmy mieli świadomość tak po ludzku ,że ktoś nas chroni, uczy, otula , prowadzi po bezdrożach i ze ciągle przy nas jest. Warto kochać siebie i otworzyć zaryglowane bramy w swoim sercu.  Warto otworzyć się na innych  i na Boską Moc..
  
                              Słowa kierowane do mojego Aniołka
                                  
***Aniołku ? czy mnie słyszysz ?  Oto jest cichy pokój, oto spokojna chwila. Aniołku* oto jestem  JA, otwórz moje oczy, otwórz mój rozum, otwórz moje serce i mów do mnie – wsłucham się w Twoją ciszę ........ Aniołku... ***
 
*** Aniołku – moja miłości , moje serce się nie pyszni i oczy moje nie są wyniosłe. Aniołku nie gonię za tym , co wielkie albo co przerasta moje siły ....  ANIOŁKU  pragnę wprowadzić ład i spokój do mojej duszy.... ***
 
Podziękowanie z dzieciństwa.
 
                             
 
*** DZIĘKUJĘ  Ci Panie Jezu  –  DZIĘKUJĘ  Ci mój Aniele , wiem że tu jesteś i dlatego Ci Dziękuję , za wszystko co mi dałeś , za czyste powietrze, za wieś, w której jestem, za jedzenie, za szkołę i książki ... Podziękuj MÓJ Aniele Jezusowi  –  podziękuj za muzykę  i za jej uwielbienie ... Aniołku , najbardziej Ci dziękuję ,że pokazałeś mi drogę do Boga ... ***  
 
=  to podziękowanie z dzieciństwa ... zostawiam bez komentarza...


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com