Anioł, Anioły, Reiki, Uzdrawianie, Egzorcyzmy, Zbigniew Ulatowski, Zbyszek Ulatowski, Barbara Mikołajuk, Basia Mikołajuk, Leszek Żądło, Leszek Zadlo, Moc Anioła, Artykuły, Ogłoszenia, Regresing

2006-04-03 Zbigniew Ulatowski
Ekrany na szlak astralny

  Ekrany na szlaki astralne .

Ekrany naświetlone są rytualnie specjalnymi kluczami mocy egzorcystycznej.
Działa tylko na istoty niematerialne (duchy). Działa również na duchy które przychodzą wraz z ludźmi odwiedzającymi nas . Osoba taka poczuje się niezbyt dobrze i napewno długo nie będzie przebywać w zasięgu działania ekranów. Nie dopuszczają także wibracji złych życzeń i ochraniają przed złym okiem. (czarną magią.) Promieniowanie od krawędzi około 30 m w bok i w górę, największe działanie 10m potem słabnie. Działanie w dół 2m.

Montaż ekranów jest bardzo prosty .
Po otrzymaniu ekranów stosujemy się według zaleceń :
Montujemy ekrany tak jak na planie, przy podłodze , możemy ekrany zatynkować, wstawić pod tapetę , za szafkę lub zasłonić tak by nie były widoczne dla osób postronnych. Ekrany ustawiamy według kierunku oznaczonego strzałką w dół do podłogi.
Ekrany należy zabezpieczyć siatką do cekolu i zacekolować lub zagipsować . Zabezpieczyć przed zdjęciem i zniszczeniem . Ukryte w ścianie działają wiecznie.
Na planie oznaczone są miejsca 1 i 2 i ekrany też są zaznaczone 1 i 2.
Dwa połączone ekrany tworzą jedność i nie należy ich mieszać . Para połączona taśmą współpracuje z sobą tworząc światło ochronne i zamykające szlak astralny.

Zaczynając zakładanie rozłączamy 1 komplet i jedynkę montujemy tak jak na planie później montujemy dwójkę po przeciwnej stronie na tym samym poziomie tak by widziały się energetycznie. Jedynka zamyka szlak a dwójka zamyka ochronę , współpracują z sobą tworząc jedność światła . Jeśli szlak astralny jest większy niż 5 stopni należy umieścić 2 lub więcej kompletów, daje to siłę kilkakrotnie większą. Ekrany neutralizują częściowo żyły wodne w zależności od stopnia nasilenia negatywną energią.
Każdy ekran jest ponumerowany i powinien być umieszczony kolejno tak jak na planie gdzie znajduje się podobny numer od 1 do 8. Ściany na planie też są ponumerowane od 1 do 4 dla kolejności montażu kompletów.

Po zamontowaniu ekranów należy powiadomić mnie, wówczas wykonam oczyszczenie egzorcystyczne tych energii, które zostały uwięzione po zamknięciu szlaku. W przypadku nie zgłoszenia zamontowanych ekranów uwięzione duchy nie będą miały szans wyjścia i chaotycznie będą prosić o pomoc co może być przyczyną niepokoje domowników.

Zabronione jest prawem autorskim:
Powielanie lub kopiowanie nie przyniesie pożytku i działań ochronnych ponieważ moc w nich zawarta nie skopiuje się a bez tego będą nic nie znaczące.

Pozdrawiam gorąco i życzę miłego przebywania w nowej czystej energii.
Z miłością Zbyszek.

 ©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: enedue.com